OE Industry – producent oświetlenia do autobusów i pojazdów specjalnych

Zagadnienia motoryzacyjne

Sprawdź ofertę producenta oświetlenia samochodowego w Krakowie.

Oświetlenie samochodowe to niesłychanie ważny element bezpiecznej jazdy pojazdem. Niewłaściwe ustawienie świateł bądź zlekceważenie obowiązku wymiany niedziałającej żarówki może w efekcie spowodować groźną sytuację na drodze, co często kończący się wypadkiem. Używanie najwyższej klasy niezawodnego oświetlenia jest niezbędne w szczególności w transporcie zbiorowym, gdzie firma przewozowa dzień w dzień musi zagwarantować bezpieczeństwo dziesiątek tysięcy podróżnych. Jednym z dostawców niezawodnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Oferta krakowskiego producenta do autobusów

Zasadniczo w ofercie OE Industry znaleźć można każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp przednich, tylnych i bocznych do autobusów, pojazdów budowlanych, kamperów czy tramwajów, OE Industry produkuje także LEDowe lampy robocze, w tym wytrzymujące wielogodzinną pracę w trudnych warunkach atmosferycznych i dające światło o barwie podobnej do światła dziennego maszty oświetleniowe, najaśnice oraz naświetlacze, które wykorzystywane są m.in. przez kierujących pojazdami off-road, rolniczymi czy specjalnymi. Z kolei konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla służb miejskich czy pomocy drogowej) mogą wyposażyć się w OE Industry w LEDowe lub halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również stosowane przez wybrane służby światła niebieskie oraz białe. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie pominął także lamp wewnętrznych (w tym poręcznych lamp do czytania), które znacznie poprawiają komfort życia profesjonalnych kierowców spędzających wiele dni w trasie. A to jedynie część oferty spółki OE Industry.

Spółka OE Industry dogłębnie analizuje potrzeby swoich klientów

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już dawno przekonali się, że spółka ta jest czymś więcej niż przeciętnym producentem oświetlenia do autobusów. To doświadczony zespół specjalistów gotowy urzeczywistnić wizję klienta, opracowując wysokiej jakości oświetlenie od początkowego zarysu, przez budowę prototypu, aż po certyfikację produktu. Co ważne, spółka udziela również wsparcia posprzedażowego. Wskutek silnej presji na wszechstronne testowanie opracowywanych produktów, głębokich analiz potrzeb swoich odbiorców, a także budowania wykwalifikowanej kadry specjalistów, OE Industry stało się liderem w branży oświetlenia automotive & mobility.

OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]