Kuchnia na wymiar, czy zabudowa modułowa? Co wybrać?

Wyposażenie i urządzanie domu

Szukasz korzystnej oferty kuchni na wymiar? Nie wahaj się! Zajrzyj na ten link.

Kuchnie na indywidualne zamówienie i kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na urządzenie kuchni. Każdy z nich ma własne negatywy i atuty, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na zamówienie vs modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi zestawami mebli kuchennych, które można swobodnie zamontować w dowolnym miejscu. Są one świetne dla osób, jakie chcą ekspresowo i bez trudności wyposażyć własną kuchnię. Są jakkolwiek na ogół mniej elastyczne niż kuchnie na wymiar oraz mogą mieć ograniczone możliwości przystosowania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Nieszablonowe wnętrze i konkretne wymagania użytkowników znacznie ograniczają walory kuchni modułowych.
Projektowanie kuchni na zamówienie to profesjonalna usługa, jaka pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów i preferencji użytkowników oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na zamówienie może być dobrym rozwiązaniem, ponieważ pozwala idealnie dopasować ją do potrzeb oraz oczekiwań klientów oraz do dostępnej przestrzeni. Można zdecydować o formacie, układzie i wyposażeniu pojedynczych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady czy sprzęty AGD, dzięki czemu kuchnia będzie efektywna oraz ergonomiczna. Kuchnia na indywidualne zamówienie jest także dobrym rozwiązaniem, jeżeli potrzebuje się uzyskać fenomenalny oraz niepowtarzalny image tego pomieszczenia oraz perfekcyjnie wkomponować ją w aranżację pełnego mieszkania.

Studio kuchni – w jaki sposób wybrać?

Jeżeli poszukujesz praktycznych, eleganckich i nowoczesnych mebli kuchennych na indywidualne zlecenie na terenie Krakowa lub ewentualnie okolic, to skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Archidom. Wykonywane przez nią projekty mebli na wymiar tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wyselekcjonowanych materiałów.

Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]