nowoczesne meble biurowe, producent mebli biurowych Poznań

Funkcjonalne i eleganckie nowoczesne meble biurowe marki BALMA

Wyposażenie i urządzanie domu

Wiele lat temu porzucono już przekonanie, że jedyną rolą mebli biurowych jest ich użyteczność. Obecnie projektując biuro czy to we własnym home office czy w przestrzeni firmowej kierujemy się tym, by meble jakie w nim postawimy odznaczały się dodatkowo przyjemnym dla oka wzornictwem i ergonomią. Meble spełniające wszystkie wymienione wyżej warunki znajdują się w ofercie poznańskiej Fabryki Mebli BALMA S.A., która od dziesięcioleci dostarcza najwyższej jakości meble biurowe dla lokalnych jak i zagranicznych klientów.

Nowoczesne meble biurowe to najważniejsza część komfortowego środowiska pracy

Co charakteryzuje nowoczesne meble biurowe? To przede wszystkim meble, które kompleksowo spełniają potrzeby osoby, która ich używa. Pozwalają one na świetną organizację tasków stając się częścią wydajnego środowiska pracy. Przy tym charakteryzuje je wysoka jakość, dzięki której nie niszczą się przez wiele lat także przy ich nadzwyczaj intensywnej eksploatacji. Taki poziom niezawodności mebli możliwy jest jedynie przy zachowaniu przez producenta najwyższych standardów produkcji, w tym w użyciu odpowiednich surowców, ale nie mniejszą rolę odgrywa tu szczegółowo przemyślany design każdego mebla. Wzory nowoczesnych mebli biurowych to mariaż estetyki z funkcjonalnością. Wszak mebel stanowiący najważniejszą część komfortowej przestrzeni biura musi mieć opcję przystosowania go do różnych stylów pracy użytkowników, lecz nie może w tym samym czasie zaburzać stylistyki otoczenia. W biurze pozostaje się przez 8 godzin każdego dnia, a im większy komfort odczuwa w tej przestrzeni pracownik, tym wyższa jest wydajność jego pracy. Poza tym, wygląd biura jest w zasadzie wizytówką firmy, która wiele może o niej przekazać potencjalnemu klientowi na długo przed podjęciem decyzji o współpracy.

Oferta poznańskiego producenta mebli biurowych

Poznańska spółka BALMA w swoim portfolio produktów ma właściwie wszystko co konieczne do aranżacji biura. Oprócz typowego wyposażenia jak biurka, stoły konferencyjne oraz ze składanym blatem i kontenery, u tego producenta mebli biurowych zamówić można także lady recepcyjne, ścianki i parawany umożliwiające podzielenie przestrzeni pracy na indywidualne sektory, hokery lub taborety z tapicerowanymi siedziskami, jak również kwietniki wpisujące się w nowoczesną biurową stylistykę. Istotną częścią oferty spółki BALMA są funkcjonalne stoły i biurka z opcją zmiany wysokości blatu. Przy takim biurku użytkownik w mgnieniu oka może zmienić pozycję pracy ze stojącej na siedzącą, co w rezultacie obniża ryzyko dokuczliwego ból w dolnym odcinku pleców.

Fabryka Mebli BALMA SA
ul. Poznańska 167
62-080 Tarnowo Podgórne

Mob.: +48 61 89 66 400
E-mail: [email protected]