Polski psycholog w UK – profesjonalna pomoc

Wszystko o zdrowiu

Pilnie musisz znaleźć specjalistów doświadczonych w zakresie psychoterapii UK? Idealnie trafiłeś! Wejdź tu.

Po przystąpieniu Polski do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków zatrudnienia na naszych rodaków, Polacy z chęcią zaczęli udawać się do Wielkiej Brytanii. Obecnie powodu Brexitu zjawisko emigracji wyhamowało, jednak ciągle nie brak chętnych do pracy bądź rozpoczęcia nauki właśnie w UK. Niestety emigracja do Wielkiej Brytanii stwarza ogrom problemów, z którymi ciężko jest się uporać bez pomocy profesjonalisty bardzo.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju sytuacjach jest niezbędny?

Przebywanie na emigracji oraz mająca z tym związek rozłąka z rodziną, a także praca na terenie obcego kraju, mogą generować mnóstwo problemów, którym wyjątkowo trudno jest podołać. Separacja z rodziną często wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego nieraz pojawiają się także trudności z otrzymaniem etatu lub nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami. Bariera językowa, która do tej pory jest na porządku dziennym, sprawia, że w krótkim czasie ma miejsce odizolowanie się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Nad odruchami tego rodzaju niezwykle trudno jest zapanować samodzielnie. W związku z tym nie należy obawiać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Rozmowa z psychologiem okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg wizyty?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że informacje , które przekazano w czasie wizyty będą powierzone dalej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie powinno się ukrywać swoich problemów i niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, jak uporać się ze stresem, jak również pomaga identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Sesja odbywa się w języku polskim, co sprawia, że przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama dobrze zrozumie to, co radzi jej specjalista.

Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339