Jak wykorzystuje się aparaty do fali uderzeniowej?

Wszystko o zdrowiu

Urządzenia do fali uderzeniowej znajdziesz na http://bit.ly/2YEOxIs.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga wyleczyć schorzenia różnego typu. Jak jest używana i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Gdzie wykorzystywane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie wykorzystywana w rehabilitacji, medycynie sportowej, kosmetologii, ortopedii, a także wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla przylegających tkanek i wykazuje się wysoką efektywnością w walce z różnymi dolegliwościami. Dzisiejsze urządzenia do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezmiernie precyzyjny, co daje nadzwyczaj dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej działają m.in. w przypadku schorzeń powiązanych z narządami ruchu, takich jak zespół bolesnego barku, bóle nadgarstka, bóle w okolicy bioder czy ostroga piętowa. Aparat do fali uderzeniowej może być używany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez kosmetologów i fizjoterapeutów.

Aparat do fali uderzeniowej – jak działa?

Używane współcześnie aparaty stosujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa odrębne aplikatory oraz kanały, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie leczenia u dwóch pacjentów w tym samym czasie. Współczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych). Impulsy docierające do tkanek nieinwazyjnie pobudzają zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co umożliwia zmniejszenie sygnałów bólowych u chorych skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej przynosi ulgę w 70-80% przypadków.

BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]