Wirtualny spacer i wnętrza 3D – podnieś widoczność firmy w Mapach Google

Promocja Usługi

Tu odnajdziesz szczegółowe wiadomości o wnętrzach firmy w Mapach Google.

Wnętrza 3D to świetna metoda na przedstawienie ewentualnym klientom naszej powierzchni usługowej, biura czy nieruchomości, z których mają zamiar korzystać. Dla wielu klientów opcja zobaczenia danego pomieszczenia przed skorzystaniem z oferty jest niesłychanie ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć pomyślną dla nas decyzję. Czym zatem są wnętrza 3D i spacer wirtualny? Jak można zastosować taką wizualizację w biznesie i czy opłaca się to robić? Więcej informacji na ten temat prezentujemy poniżej.

Co daje wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to przygotowany na podstawie kilkunastu fotografii model 3D naszej nieruchomości, któremu przyglądamy się niczym „domkowi dla lalek”. W tego typu modelu widzimy plan wszystkich wnętrz, a my możemy go zbliżać, przesuwać i zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model jest udostępniany odbiorcom w postaci interaktywnej, dzięki której mają oni wgląd do całej bryły obiektu oraz do wnętrz 3D. Nie licząc przygotowania samego modelu wnętrza 3D, możemy też zdecydować się na interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to bardzo popularny wariant. Polega on na tym, że oprócz oglądania samego modelu 3D pomieszczeń, np. hostelu bądź biura firmy, możemy przejść za pojedynczym kliknięciem do takiego pomieszczenia, a następnie rozpocząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer VR pozwala też przechodzić do innych wnętrz tak samo jak w rzeczywistości.

Wnętrza 3D w biznesie – gdzie je udostępnić?

Dzięki modelom 3D z wirtualnym spacerem zdołamy szczegółowo zademonstrować odbiorcom wybrany budynek i jego wnętrza. Taką formę reklamy można zastosować do prezentacji pracowni, baru czy hotelu, jak również w prosty sposób zademonstrować dużemu gronu zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasz zakład pracy. Wnętrza 3D możemy także wykorzystać, w trakcie sprzedaży domu, by przyszli klienci byli w stanie dokładnie przyjrzeć się nieruchomości.

Jest wiele powodów, dla których powinno się opracować wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Najważniejszy z nich to możliwość opublikowania ich na naszej stronie firmowej, w Mapach Google bądź dodanie ich do wielu zalecanych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D daje także doskonałą możliwość nakłonienia klienta, aby skorzystał z naszych usług . Klienci, którzy poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo będą darzyć je znacznie szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako profesjonalną markę. Jest to też świetna metoda na zabłyśnięcie na tle rywalizujących z nami podmiotów, gdyż obecnie – pomimo ogólnego dostępu do tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można uzyskać w prosty sposób — wystarczy zamówić jego przygotowanie u doświadczonego fotografa.

Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]