Usługi dla firm – optymalizacja strony i sklepu internetowego

Internetowe strony Promocja Usługi

Skieruj się tutaj, żeby zamówić optymalizację stron www.

Zapłaciłeś krocie za firmową witrynę internetową, a ta nie zdobywa kolejnych klientów? Jest świetnie zaprogramowana i posiada najnowsze technologie, jednak klientów w ogóle nie przybywa? Licznik odsłon stoi w miejscu mimo Twoich starań? Najpewniej przyczyna tkwi w niskiej zauważalności w sieci. Klienci zazwyczaj używają popularnych wyszukiwarek – każdy biznesmen musi zatem zadbać o to, aby witrynę jego firmy internauci znaleźli bez dużych trudności. Jak to zrobić? Warto skoncentrować się na stronie, optymalizując ją zgodnie z wytycznymi internetowego giganta – Google.

Optymalizacja stron – na jakich zasadach polega?

Optymalizacja strony to różne modyfikacje polegające na dostosowaniu witryny do wymogów Google. Są to tak zmiany kodu serwisu, jak i uzupełnienie jej właściwą treścią. Jest to bardzo ważne z uwagi na to, że boty wyszukiwarek klasyfikują witryny w myśl odgórnie ustalonych algorytmów – ważne jest na przykład semantyczne wykorzystanie tagów HTML i użycie słów kluczowych.

Kto przygotuje optymalizację stron?

Optymalizacja stron to zadanie wymagające dużej wiedzy o wciąż modyfikowanych algorytmach Google – z tego powodu też kiepskim pomysłem okaże się samodzielne edytowanie strony według ogólnodostępnych tutoriali. Znacznie lepiej zrobimy zlecając to sprawdzonej agencji SEO i rozpatrując to w charakterze inwestycji – zyski osiągane przez nasze przedsiębiorstwo mogą zwiększyć się już po paru miesiącach od przeprowadzenia optymalizacji.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]