tworzenie sklepu woocommerce, wdrożenia woocommerce

Tworzenie sklepu WooCommerce – dlaczego warto wybrać tę wtyczkę?

Internetowe strony Usługi

Planujesz założyć sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, ale także jeżeli nie masz w ogóle strony internetowej i zaczynasz od podstaw, sklep WooCommerce jest świetnym rozwiązaniem.

Czemu opłaca się założyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak wielkim powodzeniem mogą pochwalić się strony tworzone z wykorzystaniem WordPressa, łatwo dojść do wniosku, iż natychmiast opracowano wtyczkę umożliwiającą na postawienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż tak nazywa się owa wtyczka, posiada moc atutów. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można w prosty sposób spersonalizować z zastosowaniem bezpłatnych bądź płatnych motywów, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod kątem przeróżnych wyszukiwarek, co sprawia, że jest większa szansa na uzyskanie przyzwoitych pozycji w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć pokaźniejszej grupie odbiorców. Na skutek wdrożenia odpowiednich wtyczek zwiększa się również ergonomia sklepu. Bez trudności można w nim uruchomić bramki płatności i zaoferować użytkownikom zlecenie przelewów za zamówienie m.in. przez PayU.pl czy Transferuj.pl. WooCommerce daje też możliwość analizy danych sprzedaży (przygotowanie rozmaitego typu statystyk) oraz podpięcia z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce powierz profesjonaliście

Tworzenie sklepów internetowych WooCommerce rekomendujemy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko dopasują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale również zatroszczą się o poprawną semantykę kodu sklepu, wykorzystanie jedynie potrzebnych, sprawdzonych wtyczek oraz jego ochronę przed atakami hakerskimi. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści utworzą również blog, na którym szybko można informować klientów o nowych towarach oraz promocjach albo zamieszczać recenzje i różnorodne porady odnośnie oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]