Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Usługi

Na serwismeteo.pl zlecisz serwis okna.

Cyklicznie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona doświadczony serwisant? Dlaczego warto zatrudnić fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są podatne na wszelkiego typu uszkodzenia i wykrzywienia. Na stan uszczelek oraz okien niekorzystnie wpływają też warunki atmosferyczne – mróz i żar, deszcz czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane czynności można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy wezwać zawodowca. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o stosowną izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Doświadczony zespół serwisu okien może też wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga zredukować straty ciepła nawet o 1/3, co wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Zawodowcy zadbają zarówno o okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista zadba też o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez instalację dodatkowych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]