Szukasz lokalu na imprezę? Rozważ kilka ważnych czynników

Usługi

Sala do wynajęcia Kraków - tu przeczytasz o pełnej ofercie.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko zabawy integracyjne bądź grille dla zatrudnionych i ich rodzin, zadaniem których uformowanie głębokich więzi pomiędzy pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, m.in. po to, aby świętować zdobyte kontrakty, jak również przeróżne gale dla partnerów biznesowych, kursy oraz sympozja. Takie wydarzenia muszą być należycie przygotowane, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane potem w celu promocji marki.

O czym pamiętać wybierając miejsce na organizację imprezy firmowej

Jeżeli nie mamy w budynku firmy dużych wnętrz, które nadają się do organizacji w nich bankietu, warto szukać propozycji najmu sal, które pomieszczą wszystkich sproszonych uczestników uroczystości. Kluczowe jest, żeby miejsce, w którym organizujemy imprezę korespondowało swoją stylistyką do charakteru urządzanego wydarzenia. Ekskluzywne spotkania dla akcjonariuszy spółki, w trakcie których celebrowane są jej szczególne osiągnięcia, nie mogą być zorganizowane w pierwszym lepszym lokalu. Warto w takich sytuacjach wyprawić event w unikalnym miejscu, które wyraźnie zaakcentuje prestiż wydarzenia. A jeśli na imprezę poproszeni zostaną goście nie zamieszkujący w bliskim sąsiedztwie lokalu, powinno się zdecydować się na salę, znajdującą się nieopodal rozbudowanej bazy hoteli, do której bez trudu można dotrzeć o każdej porze dnia.

Masz już lokal na imprezę? – nie zapomnij o zapewnieniu cateringu

Planując event firmowy nie wolno zignorować tak ważnego elementu, jak dostarczenie obecnym gościom zimnych oraz gorących napojów i posiłków. Trafnym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania profesjonalnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dostarczenie we wskazane miejsce smacznych potraw dla gości, ale też pomoże w wyborze menu i zajmie się rozstawieniem stołów. W trakcie pokazowych gal wskazane jest także zagwarantowanie gościom najlepszej obsługi. Wypada zatem postawić na pomoc firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne potrawy do stołu, jak również doświadczonych szefów kuchni, którzy przyszykują nie tylko smakowite, lecz i idealnie wyglądające dania.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]