Sprzątanie strychów i piwnic – nie rób tego sam!

Usługi

Opróżnianie piwnic Kraków - usługa na miarę Twoich potrzeb.

W większości domów obecne są piwnica i strych. W zdecydowanej większości przypadków miejsca te pełnią rolę składzików na przeróżne starocie. Zwykle wszystko to, czego nie używamy, wynosimy albo do piwnicy, albo na strych. Co wtedy, gdy ta lekceważona powierzchnia nieruchomości okaże się być nam niezbędna? Wówczas warto postawić na pomoc świadczone przez profesjonalną firmę, która w swojej ofercie ma sprzątanie piwnic oraz strychów.

Sprzątanie strychów i piwnic – co usunie firma?

Sprzątanie strychów i piwnic to usługi, które cieszą się zwiększającą się popularnością. Wybierają je ci, którzy z rozmaitych przyczyn muszą posprzątać niemałą powierzchnię ze znajdujących się na niej rzeczy. Profesjonalna firma jest w stanie usunąć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy dosłownie wszystko. Chodzi nie tylko o niewielkich rozmiarów przedmioty takie, jak potłuczone słoiki, ale także meble czy niedziałający sprzęt elektroniczny. Utylizacja starych mebli, którą oferują firmy działające i w dużych i w małych miejscowościach, to świetny wybór, jeśli w piwnicy lub na strychu przechowujemy stare fotele, kanapy, szafy czy meblościanki. Wyniesienie ich bez wsparcia i pomocy jest bardzo dużym wyzwaniem. Trzeba wiedzieć, że nierzadko na terenie niedużych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się wyłącznie 2-4 razy w roku, gdyż zakłady gospodarujące odpadami nie podejmują się wywozu takich rzeczy częściej.

Sprzątanie strychów i piwnic – co jeszcze oferują specjalistyczne firmy?

Działające na terenie naszego kraju firmy zajmujące się sprzątaniem piwnic i strychów mogą nie tylko wynieść z tych miejsc znajdujące się w nich odpady oraz zbędne przedmioty. W ofercie znaleźć można również podstawienie odpowiedniego pojemnika, który przeznaczony jest na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi śmieci, troszcząc się o ich właściwą utylizację. Wszystko ma miejsce naprawdę bez żadnych problemów. Co więcej, nie trzeba też przez chwilę uczestniczyć w sprzątaniu! Pracownicy firmy zadbają o to, aby w czasie prac wszystko przebiegło bezproblemowo.

MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]