Smaczne menu i pomoc w obsłudze imprezy – o cateringu okolicznościowym

Usługi

Zleć catering okolicznościowy.

Niedługo nadejdzie ważna dla ciebie data i chcesz uczcić ją wraz z rodziną i kolegami. Na nieszczęście jest to liczne grono osób, które należy nie tylko mieć gdzie usadowić, ale także podjąć je smacznymi trunkami i przekąskami. Możesz próbować przyrządzać je na własną rękę, jednak przy większej liczbie zaproszonych ciężko jest znaleźć na to czas. Na dodatek to twoje święto i pragniesz się na nim wyśmienicie bawić, a nie siedzieć w kuchni albo służyć za kelnera. Z tego powodu przygotowanie posiłków na rodzinne eventy rekomendujemy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – przyrządzanie dań zostaw fachowcom!

Kiedy mówi się o cateringu gros osób myśli od razu o cateringu weselnym lub spotkaniach biznesowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru każdego gospodarza była osobista organizacja ważnych imprez rodzinnych i wyłącznie przy faktycznie znacznej liczbie uczestników dopuszczał on możliwość zamówienia profesjonalnej pomocy w tym zakresie. Tym bardziej, iż na początku firmy cateringowe nie oferowała obsługi małych rodzinnych zabaw, a często także tych większych, jeśli nie łączyło się to z wynajmem lokalu. Współcześnie catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – wobec tego czy skorzystamy z możliwości wynajęcia lokalu czy wygodniej będzie zorganizować zabawę we własnym domu bądź ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w wybrane miejsce smakowite dania.

Catering okolicznościowy – menu na półmetki, komunie oraz chrzciny

Catering okolicznościowy jest dosłownie usługą skrojoną na dowolne rodzinne wydarzenie. Profesjonalni szefowie kuchni bez problemu przygotują dania harmonizujące ze stylem wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebujesz catering na imieniny, na komunię bądź na chrzciny. Catering okolicznościowy to dodatkowo obsługa półmetków, studniówek i komersów. Poszukując firmy świadczącej taką usługę warto wybrać taką, która potrafi dopasować menu do wizji i możliwości finansowych klienta, a także kompleksowo obsłużyć wydarzenie, m.in. pomagając w ułożeniu i udekorowaniu stołów czy udostępniając wykwalifikowanych kelnerów.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]