Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Internetowe strony Promocja Usługi

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie pozycjonowanie stron Kraków.

Popularność internetu oraz prostota korzystania z niego w celu wyszperania potrzebnych usług i produktów spowodowała, że każde przedsiębiorstwo chce aktualnie wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo założenie strony firmowej nie oznacza, że nowi klienci nas znajdą – kluczowa jest bowiem obecność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Sporo małych przedsiębiorstw, działających jedynie na określonym obszarze bądź wręcz w jednym mieście, przykładowo w Katowicach bądź w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – przedstaw swoje usługi docelowym odbiorcom

Internauci poszukując w wyszukiwarkach sklepów albo usług korzystają z reguły z fraz lokalnych, innymi słowy zawierających nazwę jakiegoś miasta, np. “sklep rtv kraków”, “restauracja bliskowschodnia kraków” lub “masażysta kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich firm na pokazanie swoich usług ewentualnym odbiorcom, zamieszkującym konkretne miasto. Usługa pozycjonowania dla firm lokalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się tylko tym, że strategia SEO zorientowana jest na podniesienie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład przez napisanie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, założenie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy pozyskiwanie linków z tak zwanymi NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem i tworzeniem stron internetowych od prawie 15 lat. Przez ten czas dobrze poznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu regionalnym biznesom poprawić widoczność ich stron www i dotrzeć do nowych klientów. Oferujemy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie uzupełnienie contentu, optymalizację techniczną strony, a także link building. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może kontrolować w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]