Pragniesz wybudować wymarzony dom? Skorzystaj z usług architekta

Sektor budowlany Usługi

Odwiedź https://joannaklusak.com, żeby uzyskać więcej informacji o ofercie biura architektonicznego Kraków.

Biuro architektoniczne oferuje obszerny wachlarz usług – realizuje marzenia klientów prywatnych, którzy chcą osiedlić się w wygodnym i ergonomicznym domku jednorodzinnym, ale też adresuje ofertę do instytucji czy firm. Architekt opracowuje całościowy projekt budynku, a później czynnie nadzoruje postęp robót, planuje odnowę domu lub występuje z propozycją aranżacji już gotowych mieszkań, jak również projektuje przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak pomoże Ci rzetelne biuro projektów?

Interesują Cię oryginalne, nowatorskie projekty budowlane? Pragniesz, aby Twój dom odróżniał się od wielu budowli w mieście? Potrzebujesz projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie przytulny, a przy tym nowoczesny? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów dostępne są zarówno te inspirowane klasycznym designem, jak i plany uwzględniające najświeższe trendy architektoniczne.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy zrealizować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty budynków użyteczności publicznej, wnętrz komercyjnych, jak i domów jednorodzinnych oraz wnętrz mieszkalnych. Dotychczasowe realizacje to między innymi zakłady opiekuńczo-lecznicze, pensjonaty, budynki rekreacyjne i kawiarnie. Organizacja przestrzeni i istota projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta, a także specyfiki danego obiektu. Nasze biuro architektoniczne może też zaplanować praktyczne i obszerne garderoby, które umożliwią optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]