Podróżuj spokojnie – Twoje auto poczeka na parkingu przy lotnisku

Logistyka, spedycja, transport Usługi

Parking lotnisko Balice Kraków. Uzyskaj więcej informacji.

Szybkość, możliwość dotarcia nawet w najbardziej odległe miasta naszego globu oraz wygoda – to nadrzędne plusy lotów samolotem, które spowodowały, iż tego typu wyprawy zyskały niebywałe uznanie. Wyjazd, którego częścią jest przelot, łączy się aczkolwiek z kilkoma niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest z całą pewnością konieczność dostania się do portu lotniczego – a niemało podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak dużą odległość najłatwiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić do portu lotniczego? Te i inne kwestie związane z przyjazdem na lotnisko własnym autem rozwiąże skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Tani parking przy lotnisku w Krakowie – odpoczywaj bez trosk, twój samochód jest bezpieczny

Podróżujący z portu lotniczego w krakowskich Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swoją podróż tak, aby do lotniska dotrzeć swoim autem. Na miejscu mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. W trakcie wyjazdu nie muszą rzecz jasna zamartwiać się o swoje auto, gdyż parking zapewnia jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem auta czuwać będą ochroniarze, a pomocnicze zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu usprawnia opcja rezerwacji na jego stronie www, w związku z tym nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Parking jest prócz tego całkowicie utwardzony, co jest szczególnie przydatne w czasie silnych opadów deszczu bądź śniegu.

Parking w Krakowie – gwarancja asysty obsługi

Jeżeli zdecydujemy się na ofertę parkingu strzeżonego w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się również wielu udogodnień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez kłopotów. Najważniejszym z nich jest bez wątpienia sposobność skorzystania z przewozu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Na dodatek klienci mogą uzyskać asystę zespołu parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo rozładowany akumulator lub obniżenie ciśnienia w oponach.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]