Organizacja przyjęcia nie musi być trudna – zamów usługę cateringu

Usługi

Szukasz więcej wiadomości o usłudze cateringowej? Doskonale trafiłeś! Skieruj się tutaj.

Gdy planujesz wystawne wydarzenie firmowe czy prywatne, na które chcesz zaprosić dużą ilość uczestników, zapewne nie dasz rady osobiście zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każde spotkanie da się zorganizować kupując napoje oraz małe przekąski w hipermarkecie – ważne eventy najczęściej potrzebują należytej oprawy także w sferze posiłków. Wtedy nie przystoi stawiać na stołach uczestników najzwyklejszych herbatników oraz oranżady. W takich przypadkach idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy firmy cateringowej.

Warianty usług cateringowych

Firmy świadczące usługi cateringu na ogół oferują parę jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji ślubów, urodzin lub chrztów, catering firmowy i catering świąteczny, innymi słowy dostarczanie posiłków wigilijnych. Oferty te są dobrze dopasowane do potrzeb konkretnych eventów, dlatego najczęściej różnią się m.in kosztem oraz wachlarzem posiłków oferowanych w ramach usługi. Postanawiając o wynajęciu firmy cateringowej należy pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą klarownie zaprezentować własne oczekiwania, lecz zarazem być też otwartym na jego rady. Przecież dla caterera obsługa wydarzeń różnego typu to codzienność, a doświadczenie zdobyte w tej branży sprawia, iż może on znaleźć rozwiązania, które zadowolą wszystkich zaproszonych gości.

Czy opłaca się skorzystać z usług cateringowych?

Przygotowanie potraw nawet dla małej ilości gości może stać się ogromnym problemem, głównie wtedy, jeśli jesteśmy zmuszeni wykonać to samodzielnie. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej pozwala zatem zaoszczędzić czas, który możemy poświęcić na skoordynowanie innych ważnych aspektów wydarzenia. Jest to także możliwość uraczenia zaproszonych wyjątkowymi potrawami przygotowanymi przez profesjonalnych szefów kuchni. Trzeba przy tym zaznaczyć, że ważną cechą potraw przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich wygląd na stole. Ponadto podmioty, które podejmują się obsługi dużych imprez posiadają również swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]