Nigdy więcej problemów z dojazdem do Balic! O parkingu przy lotnisku

Logistyka, spedycja, transport Usługi

Co powinieneś wiedzieć o Balice parking?

Podróż samolotem jest popularnym środkiem transportu, lubianym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy dostać się do portu lotniczego. O ile wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go zostawić na czas naszego wyjazdu?

Twój samochód pod dobrą opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o dowiezienie na lotnisko, a później o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą możemy pozostawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane auta są ubezpieczone w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają też inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z walizkami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]