Nie narażaj strony na wirusy i ataki hakerskie – o utrzymaniu WordPress

Internetowe strony Usługi

Zajrzyj w to miejsce, żeby zlecić aktualizację WordPressa.

WordPress, który został opracowany w głównej mierze jako platforma blogowa, ekspresowo stał się jednym z najczęściej wykorzystywanych systemów zarządzania treścią. Ze względu na to, że jest szybki i łatwo można opanować podstawy jego obsługi, korzysta się z niego dzisiaj do tworzenia sklepów internetowych i skomplikowanych stron. Jednakże ten system zarządzania treścią bywa powodem przykrych niespodzianek, dlatego istotną i konieczną usługą jest opieka techniczna nad stroną www.

Opieka techniczna WordPress – nie zaniedbuj regularnej instalacji najnowszych wersji CMS-a

Fundamentalnym warunkiem bezpieczeństwa strony www jest bezspornie zaktualizowanie jej do najnowszej wersji systemu zarządzania treścią. Raz za razem jednak przedsiębiorstwa po utworzeniu strony lekceważą cykliczną instalację najnowszych edycji CMS-a bądź aktualizacji wykorzystywanych wtyczek, przez co wystawiają witrynę na cyberataki bądź zainfekowanie przez wirusymalware. Na domiar tego, mimo że WordPress jest niesłychanie łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować nieprzewidzianymi problemami z należytym funkcjonowaniem strony lub sklepu. Wobec tego wymagane jest, by czynność tę realizował zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w firmie oddziału IT, warto polecić aktualizację WordPressa niezależnemu znawcy.

Do kogo adresowana jest usługa utrzymania WordPressa?

Oferta opieki technicznej nad stroną to usługa kierowana głównie do odbiorców biznesowych, zarówno dużych jak i mniejszych podmiotów, którym zależy na sprawnym i ciągłym funkcjonowaniu ich strony firmowej oraz ochronie jej baz danych i zasobów. Oferta ta potrzebna jest też blogerom oraz freelancerom mającym prywatne strony www. W elementarnym pakiecie usługi znajduje się wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych, usuwanie następstw ataków i wykonanie aktualizacji CMS-a. W pakietach rozszerzonych oferowane są również przeróżnego typu monitoringi (przykładowo zmian zawartości, zmian wtyczek oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]