Na co zwrócić uwagę poszukując miejsca na wesele?

Usługi

Tutaj uzyskasz szczegółowe wiadomości w temacie miejsca na wesele w Krakowie.

Ślub i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary oraz zaproszeni goście będę wspominać w rozmowach przez kilka kolejnych miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeśli państwo młodzi zdecydują się na organizację przyjęcia dla ogromnej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z którym będą musieli się zmierzyć, jest zarezerwowanie najlepszej sali weselnej, w której uczestnicy będą bawić się w ten niepowtarzalny dzień w wygodnych warunkach.

Dom weselny – postaw na kompleksową obsługę

Wybierając lokal na wesele narzeczeni musi wziąć pod uwagę parę bardzo istotnych czynników. Na początek musi ustalić ilość uczestników zabawy, aby uzyskać pewność, że w wybranej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest także, by mieli gdzie tańczyć. Ponadto para młoda powinna zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy przedostanie się do niej nie będzie utrudnione. Jeżeli na wesele zaproszeni są krewni i znajomi z odległych krańców Polski, należy poszukiwać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się duża baza hotelowa. Następnym zagadnieniem jest sama organizacja wesela, czyli dekoracja stołów, załatwienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego i przygotowanie menu. Takie zadania mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą pomoc w zakresie całościowej organizacji zabawy weselnej.

A może pałac na wesele?

Młode pary z małopolski, głównie z okolic Krakowa, mogą urządzić wesele w niesłychanie malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego wnętrzach przyjęcia ślubne wyprawia się od dziesięcioleci, a każde z nich charakteryzuje się olśniewającą oprawą. Pałac ma cztery pomieszczenia gotowe pomieścić 130 osób. Przyjęcie może zostać wyprawione także w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku brać udział w nim będzie mogło bez mała ponad 300 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, że usytuowany jest raptem 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegową. Przejazd gości po ceremonii do Pałacu nie powinien zwykle trwać dłużej niż nieco ponad pół godziny.

Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]