Kawa i przekąski dla uczestników szkoleń – o usłudze cateringu dla firm

Usługi

W tym miejscu dowiesz się, jak zamówić catering dla firm w Krakowie.

Szkolenie, sympozjum lub negocjacje biznesowe – każda pokaźniejsza firma prawdopodobnie kiedyś stanie przed nieodzownością przygotowania wydarzenia tego rodzaju. Łączy się to z przeróżnymi zadaniami, które z reguły nie są w zakresie czynności wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. zapewnienie posiłków oraz napojów dla jego zaproszonych gości. Jeżeli na organizowanym wydarzeniu może pojawić się masę osób, wypada zamówić usługę cateringu biurowego.

Poczęstunek bez ryzyka ubrudzenia rąk – o cateringu biurowym

Kursy i konferencje biznesowe to wydarzenia, które z reguły trwają po 5-7 godzin, częstokroć nawet przez kilka dni z rzędu. Ich partycypanci otrzymują dokładny grafik wykładów, pomiędzy którymi zaplanowane są zazwyczaj dwie-trzy kilkuminutowe przerwy, w trakcie których niemożliwe jest spożycie dużego posiłku w najbliższej jadłodajni. Stąd nieodzowne jest udostępnienie gościom napojów i niewielkich przekąsek, które mogą w mgnieniu oka skonsumować podczas przerwy, a jeśli organizator zezwoli, także zabrać ze sobą na salę wykładów. Podmioty świadczące usługę cateringu dla firm zajmują się przygotowaniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, najczęściej z kawą oraz herbatą, a także z niewielkim poczęstunkiem, które można spożyć bez obaw o ubrudzenie dłoni czy koszuli. Oferta cateringu dla firm obejmuje również udostępnienie sprzętu do przyrządzania ciepłych napojów.

Planujesz szkolenie? Nie zapomnij o przerwie kawowej!

Przerwa kawowa jest nadzwyczaj potrzebna, daje bowiem uczestnikom chwilę odprężenia po wielu godzinach głębokiego skupienia. Co więcej jest to też możliwość kontaktu z pozostałymi gośćmi i przeanalizowania w bardziej hermetycznym gronie tematów poruszanych na szkoleniu. Automat z kawą i różnymi napojami, który widuje się na korytarzach biurowców, w żadnym razie nie dorówna profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Goście renomowanych konferencji lub płatnych wykładów nie powinni przecież pić z tekturowych pojemniczków, jedząc przyniesione z domu bądź kupione po drodze w na stacji benzynowej kanapki. Skorzystanie z usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc rangę spotkania i jednocześnie pokaże, że jego organizator pomyślał też o komforcie gości.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]