Co powinieneś wiedzieć o projektowaniu stron internetowych?

Internetowe strony Promocja Usługi

Tworzenie stron internetowych Kraków - zobacz aktualną ofertę.

Wygoda witryn www bierze się przede wszystkim z ich projektów. Tworząc strony www musimy nie tylko opierać się na walorach wizualnych, ale również doświadczeniu internautów – jeżeli poruszanie się na stronie przysporzy im problemów, szybko wejdą na drugą witrynę i wybiorą towary konkurencji. Żeby zatem strona dała nam spodziewane korzyści, należy zatroszczyć się o to, by była prawidłowo zaprojektowana. Jak jednak wygląda właściwie stworzona strona? Jak zadbać, by internauci nie wyłączyli jej zbyt prędko?

Jak projektować strony internetowe?

Główną zasadą, którą powinniśmy sugerować się projektując witryny internetowe jest wyróżnienie najważniejszych elementów portalu – ściągną wówczas uwagę internauty i nakłonią go do kliknięcia. Prosto uczynić to można dzięki wykorzystaniu kontrastowych barw, nie zapominając jednak o tym, by kolory równoważyły się na stronie. Istotna jest także to, żeby główne elementy strony umieścić na osi, po której porusza się wzrok internauty – to kwestia standardów od dawna stosowanych w sieci.

Zleć projektowanie stron internetowych fachowcom

Jak nietrudno stwierdzić, zaprojektowanie skutecznej witryny www nie jest łatwe. W przypadku witryny komercyjnej złym pomysłem będzie zatem samodzielne jej przygotowanie. Chcąc zyskać pewność, że strona będzie przynosić korzyści, warto powierzyć to specjalistom – zwłaszcza agencji doświadczonej zarówno w projektowaniu witryn, jak i ich kodowaniu, optymalizacji i promowaniu.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]