Chcesz urządzić wymarzone mieszkanie? Wynajmij architekta wnętrz

Sektor budowlany Usługi

Skontaktuj się z projektantem wnętrz Kraków.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest więc zatroszczyć się o to, żeby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz wydaje się nieskomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, niezbędne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym będziemy żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są przeważnie trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projektowanie wnętrz – inne usługi

Praca architekta wnętrz częstokroć nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Żeby jego pomysły zostały urzeczywistnione, na ogół konieczny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (bądź ich wytypowaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów mieszkań, architekt oferuje także wsparcie przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]