Catering imprezowy – zadbaj o najlepszą obsługę swoich gości

Usługi

Zleć catering imprezowy na lastrada.pl/catering-eventowy/.

Lato obfituje w niezwykle popularne ostatnio pikniki firmowe oraz wydarzenia w plenerze, ale w gruncie rzeczy każdego tygodnia w rozmaitych miejscach w Polsce prowadzone są benefisy, gale albo konferencje. Takie imprezy muszą mieć odpowiednią oprawę, której niezbywalnym elementem jest profesjonalnie przygotowany i smakowity catering. Trafnym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu świadczącego wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering imprezowy – kluczowa jest całość oprawy

Wybrałeś już miejsce, w którym urządzisz piknik lub masz zabukowaną salę na event? Wspaniale!! Teraz musisz zadbać o to, żeby zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia apetycznych gorących dań, trunków i przekąsek. Miej na uwadze, że podczas prestiżowych bankietów nie wystarczy postawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku sali i myśleć, że uczestnicy obsłużą się na własną rękę. Jakość oprawy eventu jest istotna – właściwy układ stołów, stosowne ozdoby, ale też prawidłowe ułożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy imprezy na pewno docenią dodatkowo, jeśli potrawy będą zaaranżowane na talerzu niczym w najlepszych restauracjach, a posiłki będą serwować im profesjonalni kelnerzy.

Porady odnośnie menu i nie tylko – plusy profesjonalnego cateringu na imprezy

Atutem zlecenia usługi cateringu eventowego jest zdecydowanie to, iż wynajęta ekipa nie tylko przyrządzi doskonałe posiłki, ale także gruntownie zajmie się całą jego oprawą. Potrawy będą przywiezione we wskazaną lokalizację, ekipa firmy cateringowej ustawi oraz nakryje stoliki, a następnie wykwalifikowani kelnerzy obsłużą gości w czasie imprezy. Na życzenie kontrahenta, o ile umożliwi to wyposażenie wynajętej sali, kucharze mogą umilić czas uczestnikom popisem tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną sposobnością, żeby zobaczyć z bliska jak pracują zawodowi szefowie kuchni. Należy skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa w branży od dłuższego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju imprez, zarówno tych liczących kilkaset gości, jak i kameralnych. Podczas ustalania niuansów zamówienia doradzi ona, jakie dania, zakąski oraz napoje najlepiej sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]