Koniec z ręcznym księgowaniem faktur w firmie! O automatycznej księgowości

Usługi finansowe i rachunkowe

Na https://flobo.io przeczytasz wszystko, co warto wiedzieć o Flobo.

Biznesmeni cały czas poszukują rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a jednocześnie zredukować czas przeznaczany na obsługę części procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale też automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności – nie tylko dla większych podmiotów

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest na skutek integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym firmy. Flobo pobiera informacje o wystawionych fakturach, a potem śledzi czy pojawiły się przelewy od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich ma przydzielony własny numer rachunku bankowego, na który przekazuje opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu pozostałych istotnych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale również i tych małych, które w ciągu miesiąca wystawiają jedynie sto dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, niezwykle wartościową dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie napotykają problemy z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Robot do automatycznego księgowania przelewów dla podmiotów usługowych, szkół i pensjonatów

Zastanawiasz się czy robot Flobo to pomocne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka modeli automatycznej obsługi należności, pośród których odnajdziesz tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez trudu księguje należności abonamentowe, zatem rewelacyjnie zda egzamin w szkołach prywatnych albo językowych, a więc wszędzie tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, pensjonaty, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym różne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za realizację usługi wymaga płatności z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg tylko opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]