Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Podróżowanie Sport i hobby

W tym miejscu poznasz aktualną ofertę wypraw górskich.

Uwielbiasz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś czynnym turystą, który ceni świetnie przygotowane i bezpieczne wyprawy kierowane przez profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, które prowadzą na szczyty prawie wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do miłośników turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają aktywne spędzanie urlopu i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w podobnych ekspedycjach. By wziąć udział w wyprawie niezbędna jest mocna kondycja fizyczna, a także dobry stan zdrowia. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to propozycja dla jednostek sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w eskapadach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m n.p.m. Wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o szerokich umiejętnościach i sporej tężyźnie fizycznej.

Czemu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne doznania. Pozwalają jednocześnie spełnić marzenia i poznać swoje reakcje w ciężkich warunkach. Exploruj.pl angażuje wykwalifikowanych przewodników oraz liderów, którzy nie tylko znają dogłębnie specyfikę górskiego krajobrazu, ale też ochoczo dzielą się swoim doświadczeniem z członkami wyprawy. Są oni również w stanie zminimalizować ewentualne zagrożenie w skomplikowanych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi w Himalaje, Andy czy na pasmo Riła.

Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]