Zlecenie na fundamenty? Skorzystaj z wynajmu szalunków

Sektor budowlany

Wypożyczalnia szalunków - z pełną ofertą zapoznasz się pod tym linkiem.

Szalowanie jest wymieniane wśród najchętniej wykorzystywanych na budowach technik. Na czym się opiera? Szalunek to pewnego rodzaju forma, którą wypełnia się cementem – zazwyczaj przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki bardzo często wykonywane są z drewna, ale można zaobserwować również wersje wykonane z metalu, a niekiedy również tworzyw syntetycznych. Innymi potrzebnymi częściami szalunków są dźwigary i podpory, które umożliwiają osiągnięcie wymaganych rezultatów. Niestety ze względu na wysokie ceny nie wszystkie ekipy budowlane posiadają swoje szalunki. Gdy okażą się potrzebne, mogą wszak zwyczajnie je wypożyczyć – zwłaszcza, że wynajem szalunków to dziś bardzo często spotykana usługa.

Kiedy postawić na wynajem szalunków?

Zakup swoich szalunków okaże się dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często otrzymujących zadanie wykonania fundamentów, gdyż jak przed chwilą nadmieniliśmy, są one w tym celu absolutnie potrzebne. Jeżeli z kolei wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą działalnością danej ekipy, dobrze rozważyć zalety, które daje nam wynajem szalunków. Dlaczego powinniśmy go wybrać? Przede wszystkim ze względów finansowych – wynajęcie szalunków kilka razy w sezonie jest bardziej opłacalne niż ich kupno. Warto nadmienić również o komforcie, ponieważ przechowywanie sporadycznie używanych szalunków może generować spore koszty.

Która firma zaoferuje wynajmem szalunków?

Kiedy zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dobrze zastanowić się nad tym, która firma nam je wypożyczy. W jaki sposób ją wybrać? Najlepiej wybrać ofertę firmy doświadczonej w dostawach sklejki dla firm budowlanych – dzięki temu otrzymamy gwarancję tego, iż szalunki okażą się wytrzymałe oraz funkcjonalne. Naprawdę ważna okaże się też obsługa kontrahenta – w przypadku, kiedy coraz bliższy jest czas rozpoczęcia robót nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. W razie wątpliwości warto natomiast skorzystać z sieci i sprawdzić, co o ofercie konkretnej firmy mówią wcześniejsi kontrahenci.

ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]