Zastosowanie słoików z kranikiem

Handel

Jeśli chcesz kupić słój z kranikiem, koniecznie wejdź na superbutelki.pl.

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź robionych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu trunków i deserów. Wielką popularnością cieszą się szczególnie duże Słoiki z kranikiem, mające sporo zastosowań. Jak można je zastosować? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoik z kranikiem do nalewek

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, iż wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych napojów – np. likierów i nalewek. Słoje mają spore pojemności (zazwyczaj są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie całkiem dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy napój do butelek, szybko i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem świetnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on często używany do serwowania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem doskonale sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania soków, oranżad, kompotów oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków czy też ponczu. Jego zaletą jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]