Usługi dla firm – sprzedaż opakowań szklanych w hurcie

Handel

Kup opakowania szklane w hurcie.

Wytwarzanie żywności jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie trwać ludzkość nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, iż znaczna część rynku produktów spożywczych należy do potężnych marek, jest to równolegle branża, w której wyśmienicie radzą sobie niewielkie przedsiębiorstwa, o ile zachęcą odbiorcę do swojego pysznego, niszowego bądź ekologicznego wyrobu. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać opakowana tak, by towar długo pozostał zdatny do spożycia, a więc m.in. w szklane butelki oraz słoiki. Zaletą tego typu opakowań jest to, że są ekologiczne, ponieważ poddać je recyklingowi.

Hurtowe kupno butelek i słoików to metoda optymalizacji wydatków

Wiadomym jest, iż oferty sprzedaży od dostawców kierowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się wyraźnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest niedużą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo dżemy, pasty warzywne bądź oliwę, będzie potrzebować każdego roku nie kilkuset pojemników ze szkła, ale ilości znacznie przekraczające liczbę paru tysięcy. Kupno słoików oraz butelek w hurcie będzie więc dla niego nie tylko formą zmniejszenia wydatków, bo zamawiając opakowania w hurtowych ilościach zazwyczaj można otrzymać spory rabat od hurtownika, ale także oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego kupna pojemników ze szkła znacznie obniży się, gdy zamówimy je u krajowego hurtownika butelek i słoików. Tym sposobem także otrzyma opakowania o wiele szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu kupisz słoiki i butelki na palety

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych oferują rozmaitego kształtu i objętości butelki ze szkła (doskonałe do przechowywania piwa, wina czy soków) i słoje. Dowożone są one do zamawiającego na paletach zawierających – w zależności od rozmiaru opakowań – po 800, 1300, a nawet 3200 sztuk wybranego opakowania. Firmy dysponujące własnymi autami dostawczymi mogą także odebrać zamówiony towar osobiście z magazynu sprzedającego. Wraz z słoikami i butelkami w hurcie można także kupić większą ilość innych powiązanych elementów, jak korki, nakrętki czy kapsle dopasowane do wybranego typu opakowania.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]