Urodziny, ślub, osiemnastka – etykiety na butelki na każdą okazję

Handel

W tym miejscu znajdziesz etykiety na wódkę weselną.

Zwyczaj dawania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego źródła najchętniej przekazywanym i, nie da się ukryć, jednakowo ochoczo akceptowanym upominków, jest alkohol. Sporo osób nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać butelki na osiemnastkę, imieniny czy ślub. Jak jednakże odróżnić się od reszty, gdy inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Etykiety weselne – wyróżnij się pośród gości

Na przyjęciach weselnych alkohole nie tylko stoją na stolikach, ale również przyjęło się, że Państwo Młodzi obdarowują swoich gości butelkami z wódką podczas pożegnania. Taki upominek jest uważany za formę wyrażenia podziękowania za przybycie na ślub. Jednakże taka butelka z wódką może również stać się w cenną pamiątką, której rodzina i znajomi nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Trzeba spersonalizować butelkę, a można zrobić to zamawiając etykiety na wódkę weselną, na których można zamieścić informację o miejscu i dniu wesela, słowa podziękowania lub imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety weselne można nabyć w różnorodnych wzorach oraz kolorystyce, zatem bez trudu można odszukać te, które będą współgrać ze stylem, w którym aranżowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od imaginacji nowożeńców. Naturalnie personalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można wykorzystać nie tylko podczas ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim lub imprezie urodzinowej.

Personalizowane etykiety na bimber – udekoruj własne przetwory

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można oznaczać flaszki w domowej spiżarni. Jeśli przetwarzasz własne soki, nalewki bądź wina, a potem wręczasz je rodzinie lub kolegom nawet bez okazji, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę każdej butelki. Poza tym flaszki można również oznaczać używając różnobarwnych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]