Przechowywanie domowych nalewek – balon do wina

Handel

Jeśli szukasz baniaka na wino, koniecznie wejdź na superbutelki.pl.

Balon do wina to doskonały podarunek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do składowania alkoholi domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Baniak do wina – nietuzinkowy prezent

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako pomysłowy prezent dla znajomych – baniak do wina napełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji imienin, jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu bądź obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe pojemniki na wino to też idealna ozdoba stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – w ten sposób trunek jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy detal gąsior do wina wspaniale prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć gości własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki takim pojemnikom do wina bez problemu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. Pięciolitrowe baniaki na wino wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]