Nawilż skórę kremami przeciwzmarszczkowymi do twarzy

Handel Uroda i kosmetyki

Kup kremy przeciwzmarszczkowe do cery.

Także młodzieńcza cera bez problemów wymaga należytej pielęgnacji. Pozwoli to zahamować naturalne procesy wyniszczania się tkanek i dzięki temu dłużej zachować je w dobrym stanie. Głównie dotyczy to skóry twarzy, która jest najbardziej podatna na powstawanie niekorzystnych zmian, wśród których zmarszczki są szczególnie dokuczliwe dla kobiet, jak i mężczyzn. W związku z tym tak ważne jest, by używać właściwych kremów przeciwzmarszczkowych dopasowanych do typu skóry i wieku. Na szczęście nie jest to skomplikowane, gdyż w sprzedaży można dostać kosmetyki dostosowane do każdego rodzaju skóry.

Kremy przeciwzmarszczkowe do cery – jaki jest ich skład?

Jednym z najistotniejszych celów kremów przeciwzmarszczkowych jest hydratyzacja skóry. Toteż kremy przeciwzmarszczkowe do twarzy w szeregu przypadków mają w składzie mocznik – komponent, który zespala cząstki wody i tym samym powstrzymuje jej utratę, a oprócz tego zmiękcza skórę. Kosmetyki tego rodzaju posiadają w składzie również tłuszcze nazywane ceramidami, które również uniemożliwiają utratę wody dzięki temu, iż zapełniają przerwy pomiędzy komórkami skóry. Ważnym komponentem kremów przeciwzmarszczkowych do twarzy jest także skwalen. Jest to węglowodór wielonienasycony znajdujący się w składzie naturalnego płaszcza lipidowego ludzkiej skóry. We właściwym nasyceniu skwalen niszczy wolne rodniki i pozostałe szkodliwe elementy, a przy tym umożliwia składnikom odżywczym wniknąć do skóry.

Kremy przeciwzmarszczkowe do twarzy – dostosuj do wieku oraz typu skóry

Kremy na zmarszczki można podzielić na kilka kategorii. Najistotniejszym kryterium podziału jest wiek konsumenta, dla którego dedykowany jest konkretny preparat. Przy jego wyborze powinno się również zwrócić uwagę, do pielęgnacji której części ciała został on opracowany – przecież krem przeciwzmarszczkowy do cery będzie różnić się właściwościami od kremu pod oczy albo do szyi.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]