Lavazza A Modo Mio – czy można kupić zamienniki tych kapsułek?

Handel Tematyka żywnościowa

Lavazza A Modo Mio kapsułki. Zdobądź więcej wiadomości.

Podmiotów przetwarzających kawę są setki, niemniej jednak Lavazza wciąż znajduje się na liście tych najpopularniejszych. Mało osób wie, że historia marki Lavazza zaczęła się w końcu XIX wieku w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość około 20 dolarów kupił niewielki sklep, gdzie mielono ziarna kawy i przyrządzano ich niepowtarzalne kompozycje. Ekspresowo podbiły one serca rezydentów Turynu. Wiek później firma Lavazza wciąż oczarowuje smakiem swoich mieszanek, określając normy również w zakresie kapsułek z kawą.

Kawa w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – można kupić ich zamienniki

Ekspresy na kawę w kapsułkach z serii Lavazza A Modo Mio są aktualnie jednymi z najczęściej kupowanych. Stosowane są one zarówno w prywatnych kuchniach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą zaparzenie pachnącej, pysznej kawy trwa zaledwie paręnaście sekund. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się tylko do kompozycji smaków sprzedawanych przez tę markę. Aktualnie na rynku spotkać można sporo odpowiedników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one taniej, ale tak samo wyróżniają się bardzo dobrą jakością.

Kto oferuje zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio?

Bardzo dużo zamienników kapsułek A Modo Mio wyszukamy w ofercie Italian Coffee, marki która także wywodzi się z Włoch i zajmuje się produkcją kaw w kapsułkach do licznych modnych urządzeń tego typu. Produkuje ona zarówno kawy będące mieszanką arabiki z robustą (Intenso Gola czy Vigoroso Ira), aromatyczną mieszanką samej arabiki (Venezia), jak również napoje o smaku kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) czy czekolady (Mokaccino).

Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]