Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Handel Sektor budowlany

Chcesz kupić kontenery na gruz? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na legalne usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? U kogo można je zamówić?

Kontenery stalowe – postaw na najwyższą jakość

w naszym kraju wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmowaniem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz ceglany i betonowy oraz wszelkiego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest sporo rodzajów pojemników na odpady. Są muldy symetryczne i asymetryczne, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery z pokrywą, otwarte, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można zaopatrzyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach często używane są również kontenery do przewozu surowców sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie opróżnić.

EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]