Formlabs, Makerbot, Stratasys – drukarki 3D w ofercie polskiego dystrybutora

Handel Technologie

Potrzebujesz najlepszej drukarki 3D? Wejdź na cadxpert.pl/drukarki-3d/.

W ofercie firmy CadXpert natkniesz się tylko na urządzenia od wiodących producentów tych rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej ofercie, działają m.in. w technologiach: PolyJet, FDM oraz SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą wydatki na produkcję

Stratasys jest globalnym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od ponad 30 lat – a dokładnie od 1988 r. – dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania i urządzenia. Wyliczono, iż używając drukarek 3D oraz innych urządzeń Stratasys można nieomalże o 90% zredukować wydatki na produkcję i czas na nią poświęcony. Kluczowe idee pracy ekspertów marki Stratasys to dostarczanie wysokiej klasy drukarek 3D i usług, jak również wsparcie merytoryczne oraz techniczna. Bestsellery z oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do szybkiego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Formlabs to następny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma w branży urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w najbardziej zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLS i SLA. Nowość w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduży model, działający w pionierskiej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest typem technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszystkie pozostałe urządzenia firmy Formlabs – charakteryzuje się prostą obsługą i funkcjonalną budową. Czym nowa technologia LFS odróżnia się od SLA? Z pewnością lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, jak również dokładniejszym odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dzięki temu można ekspresowo wydrukować tożsame makiety, co jest niezmiernie pożądane w seryjnej, masowej produkcji.

MakerBot dla przemysłu, biznesu, edukacji

MakerBot konstruuje wysokiej klasy profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tego producenta mają rozległe zastosowanie w przeróżnych branżach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To sprzęt, który korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Wydruk jest solidny i dokładny, a w czasie procesu drukowania nie dochodzi do przesunięcia się warstw oraz nie występują odkształcenia.

CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]