części Renault, oryginalne części Renault

Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Handel Zagadnienia motoryzacyjne

Samochody Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Konsumenci cenią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz 5 tys. modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono blisko 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie najczęściej ulegają awarii?

Nabyłeś wymarzony auto i chcesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w odpowiednio zaopatrzonych sklepach online. Można w nich odnaleźć elementy układu chłodzenia, podwozia, silnika oraz nadwozia, jak i wiele innych. Z recenzji klientów wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu skarżą się właściciele modelu Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankują również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych są gwarancją długiego korzystania z samochodu tej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły.

France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]