Kurs rysunku – zdobądź nowe umiejętności

Edukacja

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą wakacyjnego kursu rysunku Kraków? Nie czekaj! Wejdź na domin-krakow.pl/artystyczne-kursy-wakacyjne/.

Lubisz rysować i chciałbyś opanować nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest dostać się egzamin na Wydział Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na studia na wybranej uczelni w Polsce lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci zapewniają życzliwą atmosferę i najlepsze efekty nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, a także porad online.

Dla kogo dedykowany jest kurs rysunku?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał z myślą o entuzjastach, którzy pragną dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak malarstwo czy grafika. Na kursy tego rodzaju zapisują się także osoby zainteresowane digital designem, wzornictwem przemysłowym czy architekturą wnętrz. Doskonałą propozycją na spędzenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to także kurs przygotowujący na ASP, rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy odkryje warsztaty stosowne do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto w nim uczestniczyć?

Interesują Cię warsztaty przygotowujące do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co z pewnością zaprocentuje za kilka lat. Kursy prowadzone są w domowej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko doradzają, ale również inspirują. Zapisz się na kurs rysunku!

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]