Kurs modelowania 3D – naucz się obsługi Blendera

Edukacja

Nie czekaj! Wybierz świetną ofertę kursu modelowania 3D w rozsądnej cenie.

Świat rysunku cały czas przechodzi zmiany i coraz częściej artyści porzucają tradycyjne metody na rzecz kreowania swoich prac tylko cyfrowo. Komputery dają twórcom nie tylko wolność wykonywania ilustracji 2D, ale także odwzorowania obiektów 3D. Inicjacja nauki modelowania 3D nie wiąże się obecnie dużymi wydatkami – każdy może przecież zainstalować program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia obrazów 3D oraz animacji, a który przy tym jest w pełni darmowy.

Nauka funkcji Blender 3D na własną rękę bywa frustrująca

Obsługi dowolnej aplikacji można nauczyć się samemu, niemniej jednak proces ten ciągnie się wtedy dłużej i nieraz bywa nadzwyczaj frustrujący. Dlatego też partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie sporo korzyści zwłaszcza tym, którzy dopiero odkrywają program Blender 3D. Oswajanie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy dodawanie różnorodnych efektów i tekstur na modelowany przedmiot będzie szybsze, jeżeli odbywać się będzie pod okiem doświadczonego nauczyciela. Instruktor na bieżąco dokonuje korekty modeli tworzonych przez uczestnika kursu pokazując elementy, które wymagają dopracowania oraz proponując ku temu stosowne drogi. Jak w wypadku innych kursów dobrze jest, by przebiegał on w niewielkich grupach, co da nauczycielowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność pożądana w świecie gier komputerowych i filmu

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest współcześnie umiejętnością poszukiwaną i docenianą głównie w świecie gier komputerowych, projektowania i filmu. Opanowanie oprogramowania Blender 3D otwiera tym samym masę perspektyw zawodowych. W trakcie kursu można stworzyć wstępne profesjonalne dzieła, które potem można śmiało umieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednak, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo np. w branży filmowej i łączą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu pasjonaci 3D oraz artyści pragnący poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności czy też znaleźć nowe drogi wyrażania siebie.

Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]