Wyraź swoje uczucia biżuterią – kolczyki serca

Biżuteria i kosztowności

Znajdź kolczyki serduszka na www.bizutik.pl.

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej kupowanych typów biżuterii damskiej oraz dziecięcej – można je ubrać na wszelkie okazje, wyśmienicie akcentują urodę, są także kapitalnym pomysłem na podarek. Jakie formy kolczyków znajdziemy w sprzedaży? Z jakich materiałów przeważnie są wytwarzane kolczyki serca?

Kolczyki serca – wzór nie tylko dla dzieci

W jubilerstwie w szerokim zakresie używa się wzoru serca. Stanowi on punkt wyjścia do projektowania kolczyków zarówno dla dzieci, jak i dla kobiet. Kolczyki serduszka są subtelnym nadprogramem wielu stylizacji. Mogą występować zarówno w formie modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi rodzaj kolczyków jest na ogół wybierany na zwykłe okazje – nakładamy je do pracy lub na co dzień. Kolczyki ze sztyftami nie dominują stylizacji, tylko w delikatny sposób akcentują prawdziwą urodę właścicielki. Z kolei długie kolczyki serca mogą być użyte do pozornego wyszczuplenia oblicza i wydłużenia szyi. Tego typu kolczyki pasują na studniówki, randki oraz wizyty w teatrze i świetnie łączą się one z szykownymi kreacjami. Kolczyki serduszka dla dziewczynek sprawdzą się natomiast zarówno w szkole, jak i podczas Pierwszej Komunii świętej.

Kolczyki serca – perfekcyjny prezent dla ukochanej kobiety

W sprzedaży można kupić kolczyki serduszka wykonane ze srebra oraz złota. Popularne są też modele pozłacane, które są tańsze, a jednocześnie prezentują się nadzwyczaj efektownie. Tak kolczyki wiszące, jak i modele na sztyftach mogą być przystrojone drogimi kamieniami, przykładowo cyrkoniami, które uwydatnią urodę właścicielki. U jubilerów znajdziemy kolczyki serca w kolorze szafirowym bądź lazurowym, jak również modele pokryte emalią. Biżuterię z motywem serca można dać w prezencie członkowi rodziny, na przykład na Dzień Matki, rocznicę ślubu tudzież z mnóstwa innych przypadków. Podarowane ukochanej kobiecie – partnerce, matce albo narzeczonej, kolczyki serduszka będą wiecznie przypominać o łączącym was uczuciu, miłości i szacunku.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]