Wyjątkowa biżuteria z koralem

Biżuteria i kosztowności Handel

Zobacz, gdzie kupić biżuterię z koralem.

Słowo koral wywodzi się od hebrajskiego wyrażenia “gord”, które oznacza amulet. Dało to początek wierzeniom, iż posiada właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, są chronione przed złą energią i złymi duchami. Co więcej, kamień korala działa wyciszająco na osoby zestresowane i wzburzone. Symbolizuje siłę i niekiedy nazywany jest również drzewem oceanów. Poświęcony mitologicznej bogini Wenus, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – elegancki dodatek

Zwykło się mawiać, że uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak odpowiednio dobrana biżuteria jest eleganckim uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobną i skromną, z drugiej jednak delikatną i wysublimowaną, będzie odpowiednia zarówno do codziennej stylizacji, jak i na ważne wydarzenia. Koral najczęściej spotykany jest w barwach białych, łososiowych i różowych. Rzadziej ma ubarwienie niebieskie.

Biżuteria z koralem – działanie lecznice

Biżuteria z koralem korzystnie działa również na polu leczniczym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, korzystnie wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom skarżącym się na niedożywienie, zaleca się zakładanie kamienia koralu w formie wisiorka. Właściwości korala przede wszystkim połączone są z kobietami. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i zwiększa płodność. Dodatkowo, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów seksualnych. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na redukcję stresu i stabilne życie .

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]