Wisiorki

Biżuteria i kosztowności Handel

Dowiedz się więcej o wisiorkach.

Moc wisiorków

Każda z kobiet docenia unikalną biżuterię. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć zwracający uwagę element biżuterii. Co więcej chciałoby się by było to coś, czego nikt jeszcze nie widział. Niestety komfort kupowania dużej ilości biżuterii dostępna jest dla nielicznych. Dobrą radą jest zatem kupowanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem co innego, wisiorki Ci to umożliwią.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek może leżeć przy samej szyi albo niżej na dekolcie – wszystko zależy od tego jaką długość łańcuszka wybierzesz. Wpływa to oczywiście na to, jak ozdoba prezentuje się w całości.

Niemniej istotna jest szerokość kupowanego łańcuszka oraz tworzywo, z jakiego został wykonany. Nasz wybór może paść na łańcuszek srebrny, albo też złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności naszej biżuterii może przysporzyć wisiorek o wymyślnym kształcie. Można dostać je w formie klasycznej (koła, łzy, kwadratu etc), albo też stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z bajek.

Szeroki wybór jest również jeśli mówimy materiale wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]