Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

Biżuteria i kosztowności Handel

W tym miejscu zapoznasz się z szerokim asortymentem sklepu jubilerskiego Kraków.

Wraz z rozkwitem rynku oraz rozpowszechnieniem się dostępu do internetu, zmieniliśmy też nasze przyzwyczajenia odnośnie dokonywania zakupów. Dzisiaj bardzo chętnie korzystamy z opcji zakupów przez internet. I chociaż w sieci można wyszukać nieomalże wszystko, wciąż jest wiele przedmiotów, które najwygodniej nabywać w tradycyjnych sklepach. Należy do nich m.in. biżuteria.

Plusy zakupów w sklepie jubilerskim

Kupno platynowej broszki, pierścionka bądź wisiorka wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Toteż, aby mieć pewność, że biżuteria spełni w pełni nasze oczekiwania, powinniśmy obejrzeć ją bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy zamierzamy nabyć pierścionek zaręczynowy lub obrączki ślubne, mamy możliwość przymierzyć biżuterię i przekonać się jak „na żywo” będzie się ona prezentować na dłoni. Jeżeli zaś zauważymy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on zbyt luźny lub za ciasny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do pożądanego wymiaru lub sporządzi nowy. Kolejną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z fachowej pomocy złotnika. Pokażeon, które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, poradzi nam jak dopasować właściwy kruszec, wskaże aktualne nurty we wzornictwie, a klientom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co najczęściej daje się na urodziny, komunię czy ślub.

Sklep jubilerski – naprawa popsutej biżuterii i tworzenie wzorów ze szkicu

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów, ale także pełnią pomocnicze usługi. Główną z nich jest renowacja zniszczonej biżuterii. Jeśli odpadł nam kamień z kolczyka lub zerwał się naszyjnik, złotnik ekspresowo i perfekcyjnie naprawi go w swoim zakładzie. Przerobi także obwód pierścionka, kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto miał mniejszy rozmiar palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje również na zawieszce czy pierścionku datę, podziękowania, gratulacje albo inną ważną dla nas treść. Natomiast jeżeli chcemy podarować komuś unikatowy upominek, ewentualnie mamy swój pomysł na naszyjnik czy też broszkę, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w mieszkaniu mamy niepotrzebną lub zniszczoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup złota.

Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]