Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Biżuteria i kosztowności Handel

Jeśli chcesz zamówić kolczyki z cyrkoniami, koniecznie wejdź na http://tinyurl.com/jbme5tn.

Dla naszych przodków biżuteria pełniła m.in. funkcję użytkową. Współcześnie stanowi ona głównie element zdobniczy. Takie kolczyki z cyrkoniami nie są przewodnikiem energii, nosimy jeby nasza stylizacja nabrała wyjątkowego charakteru. Ale dla niektórych biżuteria to coś więcej niż tylko estetyka. Wspomniane już przykładowo kolczyki z cyrkoniami powinny współgrać z charakterem swojej właścicielki. Biżuteria współtworzy nasz własny styl. W związku kupno kolczyków z cyrkonii jest świetną decyzją, ponieważ łączą w sobie elegancki wygląd z uniwersalnością.

Jakie są dostępne zapięcia do kolczyków z cyrkoniami?

Kolczyki z cyrkoniami są ostatnimi czasy bardzo popularne. Poszczególne modele różnią się jednak kształtem, kolorem, a także sposobem zapięcia. Pod tym względem można wyróżnić takie oto kolczyki z cyrkoniami:

  • bigiel – jest to jedno najczęściej spotykanych zapięć w postaci odpowiednio wyprofilowanego drutu, który przekładamy przez ucho. Na drugim końcu bigla znajduje się oczko, za pomocą którego można przyczepić część ozdobną kolczyka z cyrkoniami.
  • zapięcie angielskie – ostatnimi czasy bardzo popularne. Istnieje opinia, iż tego rodzaju zapięcia z cyrkoniami kolczyków są najwygodniejsze. Nie są tak duże jak bigleoraz nie mają sztyftów, które można zgubić.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]