Ponadczasowa srebrna biżuteria

Biżuteria i kosztowności Handel

Biżuteria srebrna sklep internetowy. Uzyskaj więcej informacji na www.bizutik.pl.

Jest z człowiekiem od tysięcy lat i mimo pojawienia się różnych nowatorskich wzorów, naprawdę niewiele ewoluowała. Biżuteria nadal odgrywa tę samą rolę – jest swoistą dekoracją człowieka, a także umożliwia oddanie swojego charakteru. Nic więc zaskakującego, iż biżuterię tak samo często zakładają kobiety oraz panowie, dzieci oraz dorośli, osoby z różnych grup społecznych. Bez względu na to, które projekty lubimy, prawie zawsze biżuteria jest wykonywana z podobnych materiałów – najczęściej ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria bywa tak często noszona? Jak dbać o srebrne przedmioty, by wytrzymały przynajmniej pięć dziesięcioleci?

Czemu warto wybrać srebrną biżuterię?

Największym atutem srebrnej biżuterii okazuje się na pewno fakt, że jej stosowanie pozwala ustrzec się wielu powikłań. Srebro jest antybakteryjne, zatem noszenie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane klientom, którzy w ostatnim czasie przekłuły ciało. Nie sposób zapomnieć także o jego atrakcyjności, która łączy się z dość niskimi cenami.

Długie życie srebrnej biżuterii

Srebro posłuży wiele czasu, jednak powinniśmy odpowiednio je konserwować. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – łatwo ją porysować lub zmatowieć w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi również być pielęgnowana w wodzie ze spirytusem lub amoniakiem. Trzeba trzymać ją w pudełku z delikatną wyściółką – unikniemy tak zarysowań.

Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]