pierścionki, pierścionki srebrne, srebrne pierścionki

Jak wybierać srebrne pierścionki

Biżuteria i kosztowności

Wyznacznikiem klasycznej elegancji są srebrne pierścionki. Biżuterię wykonaną z tego niezwykłego kruszcu powinna posiadać w swojej szkatułce każda dbająca o siebie Polka. Zobaczmy więc, czym cechują te eleganckie dodatki, będące ozdobą damskiej ręki.

Srebrne pierścionki – którą cechę probierczą kupić?

Najbardziej szlachetna próba srebra to 999, lecz wtedy srebro staje się stopem miękkim, mało odpornym na wszelkie uszkodzenia i jako biżuteria może łatwo ulec zniszczeniu. W sklepach dostaniemy więc najpopularniejsze srebrne pierścionki wykonane z próby 925. Możemy pokusić się o pierścionek jednolity lub odrobinę zaszaleć. Te najpiękniejsze okraszone są ametystami, szmaragdami, koralem, jak również diamentami. Innym walorem ozdób wyprodukowanych ze srebra jest możliwość – jeśli będzie taka konieczność – poddania ich korekcie wielkości, o co zadbają specjalistyczne zakłady złotnicze. Żeby srebrne pierścionki wyglądały doskonale jak najdłużej, nie zapomnijmy o ich systematycznym nabłyszczaniu.

Czy w sklepach internetowych kupimy klasyczne srebrne pierścionki?

Piękną biżuterię dostaniemy w każdym sklepie jubilerskim. Zamiast jednak przepuszczać fortunę w galeriach handlowych, opłaca się poszperać również w Internecie, gdzie ceny są nawet o 20 procent lepsze. Nabędziemy tutaj srebrne pierścionki w przeróżnych rozmiarach, okraszone wspaniałymi minerałami. Nie musimy tracić czasu na zakupy, a w razie potrzeby mamy prawo zwrócić zakup z powrotem. Takie sklepy online to duży wybór i czysta przyjemność dla każdej dziewczyny.