Wzmacniacz kanałowy – specyfikacja

Automatyka dla przemysłu

Znajdź wzmacniacz kanałowy.

Wzmacniacz kanałowy to sprzęt, dzięki któremu możemy oglądać programy naziemne. Jak opisuje sama nazwa zasadniczym zadaniem jakie pełni jest wzmacnianie mocy sygnału. Przekonajmy się w jaki sposób działa to urządzenie i na jakich pasmach pracuje.

Wzmacniacz kanałowy – w gęsto uzbrojonych nieruchomościach

U dystrybutorów znajdziemy wiele aparatów, które wzmacniają i wyrównują sygnał telewizji cyfrowej. Są one przeznaczone zarówno do tradycyjnych instalacji, jak i do tych niestandardowych. Instalowane są na terenach, na których zupełnie nie ma sygnału. Umożliwiają uzyskanie wysokiej jakości kanałów na przykład w górach, garażach podziemnych i w niektórych nieruchomościach. Innowacyjne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe umożliwiają bezprzewodową transmisję sygnałów TV. Ich pokrywa sprawia, że mogą być stosowane na antenie zewnętrznej – sprawdzają się w kryzysowych warunkach.

Wzmacniacz kanałowy – 3 specjalistyczne filtry kanałowe

Najbardziej popularny wzmacniacz kanałowy wyposażony jest w kilka oddzielnych wejść – np. UHF lub w technologii SAW. Urządzenia mogą mieć zastosowaną technologię niwelującą awarie wytwarzane przez sygnały internetu mobilnego. W zależności od rodzaju urządzenia posiada także 3-4 dedykowane filtry UHF – współpracujące z kanałami k.21-k.69. Sprzedawane u dystrybutorów wzmacniacze kanałowe współpracują na przykład z antenami DIGIT-3DT. Urządzenia te wyposażono w niezależne zasilanie i diody LED.

GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]