Silniki elektryczne prądu stałego i motoreduktory – gdzie je zamówić?

Automatyka dla przemysłu

Dystrybutor motoreduktorów - zobacz co może Ci zaoferować.

Szerokie użycie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, zmusza do poszukiwania odpowiednich rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. precyzyjne sterowniki serwo i serwonapędy od najlepszych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – dystrybutor silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od przeszło 15 lat na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych), silników DC, jak również przekładni planetarnych i falowych produkowanych z materiałów wysokiej jakości przez renomowanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy szczycące się dużą solidnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie są wykorzystywane między innymi w produkcji frezarek, układów służących do obsługi intralogistyki czy robotów przemysłowych, a za sprawą możliwości ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znaną z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD znakomicie pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, wysokiej wilgotności (nawet do 90%), jak również przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Polska firma Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Positec, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Bodine Electric Company.

Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]